Connect with us

Ulice

Pijany kierowca zatrzymany przez pracowników ochrony

Zdarzenie miało miejsce w Nadarzynie

Opublikowano

, w dniu

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 23:50 na ulicy Pruszkowskiej w miejscowości Nadarzyn powiat pruszkowski.

Wracający z alarmu patrol interwencyjny jednej z firm ochroniarskich, dostrzegl jadącego przed sobą Volkswagena. Auto poruszało się z prędkością kilkunastu kilometrów na godzinę, jadąc od lewej do prawej krawędzi jezdni. Pracownicy ochrony nabrali podejrzeń iż kierowca Volkswagena może być pod wpływem alkoholu. Podjęli decyzję o wyprzedzaniu i swoim autem zajechali drogę Volkswagena, zmuszając kierowcę do zatrzymania się. Kiedy podeszli do auta i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki oraz poinformowali że będą powiadomią Policję, kierujący stał się agresywny. Mężczyzna chciał dalej kontynuować jazdę. Wkrótce pojawił się patrol Policji, który chciał zbadać kierowca Volkswagena. Jednak ten dalej był agresywny i odmówił badania. Ostatecznie mężczyzna obywatel Ukrainy, został zatrzymany. Przebadany na zawartość alkoholu. Jego wynik to blisko 2.5 promila ❗

Słowa uznania należą się pracownikom patrolu interwencyjnego firmy ochroniarskiej, którzy widząc tego typu sytuacje zareagowali prawidłowo zapobiegając prawdopodobnej tragedii. Brawo ✌️

Za informację i foto Dziękujmy naszemu czytelnikowi.

SKOMENTUJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ulice

Protest Rolników

Strajk na ulicach Warszawy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Dzisiaj w Warszawie odbył się Protest Rolników. Jak podaje Ratusz w zgromadzeniu uczestniczyło około 10 tys osób.

Protest dotyczył kontrowersyjnych zapisów Zielonego Ładu które jak mówią sami zainteresowani, są szkodliwe dla polskiego rolnictwa. W postulatach przedstawionych w Kancelarii Premiera, zawarty był punkt związany ze zbyt dużą ilością na rynkach europejskich, towarów spoza unii. Kolejny postulat, odnosił się zapewnieniu ciągłości produkcji zwierzęcej. W dzisiejszym proteście uczestniczyli także Górnicy oraz Myśliwi w których to również, uderzają zapisy związane z Zielonym Ładem.

Nasi fotoreporterzy byli już od rana na blokadach w Dębe i Nieporęcie, gdzie rolnicy traktorami zablokowali ronda, uniemożliwiając przejazd. Puszczane były tylko pojazdy uprzywilejowane. Sytuacja w tych miejscach ma być utrzymana do godziny 0:00.

Następnie przenieśliśmy się do centrum Warszawy, gdzie po godzinie 11:00 z placu Defilad Protestujący ruszyli pod Sejm a następnie pod Kancelarię Premiera. Tam złożone zostały postulaty.

Jak dowiedziała się nasza redakcja, Protestujący poinformowali że nie otrzymali dzisiaj konkretów, w związku z tym Protest trwa dalej. Jak zapewniali, do Stolicy wrócą w marcu. Dzisiejsza manifestacja odbyła się w pokojowej atmosferze.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

Zgon na Dworcu Centralnym

Zderzenie w centrum Warszawy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 2:00 w nocy z czwartku na piątek na terenie parkingu Dworca Centralnego od strony Alej Jerozolimskich.

Doszło do zgonu 36-letniego mężczyzny. Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna był wcześniej reanimowany. W rozmowie z naszą redakcją, Oficer Prasowy Komisariatu Kolejowego asp.szt. Artur Wojdat przekazał, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych i został wykluczony udział osób trzecich. Na miejscu swoje działania prowadzili ZRM, Policjanci pod nadzorem Prokuratora.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

Czołowe zderzenie na DK7

Zdarzenie w miejscowości Sękocin Nowy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 19:00 na Drodze Krajowej nr 7, Aleja Krakowska na wysokości nr 109, w miejscowości Sękocin Nowy.

Doszło do zderzenia czołowego samochodu Volkswagen Amarok z BMW X6, uszkodzona została również Skoda Fabia.
Poszkodowano zostało łącznie 5 osób, zabrane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Jak udało się ustalić naszemu fotoreporterowi na miejscu, kierujący samochodem Volkswagen wjechał pod prąd na drogę w kierunku skrzyżowania z ulicą Braci Leśnej i doprowadził do zderzenia. Sprawca zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu swoje działania prowadzili również Strażacy, Służba Drogowa oraz Policja.
Droga Krajowa nr 7 była zablokowana w kierunku Warszawy, Policja kierowała na objazdy.

CZYTAJ DALEJ