Connect with us

O nas

Redakcja “Wawa Hot News 24” to dynamiczny i zaangażowany zespół, który powstał w styczniu 2020 roku w Warszawie. 

Została założona przez grupę pasjonatów, którzy postanowili stworzyć projekt medialny skupiający się na wydarzeniach związanych z działalnością Służb Ratowniczych. Jest to tytuł prasowy zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Misja i Wartości

Misją “Wawa Hot News 24” jest dostarczanie aktualnych informacji z pierwszej ręki o zdarzeniach takich jak wypadki, pożary, i inne sytuacje kryzysowe. Redakcja stawia na rzetelność przekazu, jednocześnie dbając o zachowanie najwyższych standardów. Wartością nadrzędną jest dla nas bezpieczeństwo i dobro społeczności lokalnej.

Zespół i Działalność

Zespół redakcyjny składa się z ludzi kreatywnych, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu tworzą treści, które mają realny wpływ na życie mieszkańców Warszawy. Są to zarówno teksty, jak i materiały wideo oraz zdjęcia, które podlegają prawnej ochronie odnośnie praw autorskich.

Zasięg i Odbiorcy

“Wawa Hot News 24” dociera do szerokiego grona odbiorców za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Ich działalność jest odpowiedzią na potrzebę informowania społeczeństwa o ważnych wydarzeniach, które mogą mieć bezpośredni wpływ na ich życie i bezpieczeństwo.

Podsumowanie

Redakcja “Wawa Hot News 24” to nie tylko źródło informacji, ale także platforma, która umożliwia czytelnikom wymianę opinii i doświadczeń związanych z życiem w miescie i okolicach. Nasza praca jest wyrazem głębokiego zaangażowania w życie społeczne i troski o dobro wspólne. Dzięki naszej pracy, mieszkańcy Warszawy mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się w ich mieście, szczególnie w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji i wsparcia Służb Ratowniczych.

Konsekwentnie wraz rosnącym zainteresowaniem i oglądalnością, dokładamy wszelkich starań nad rozwojem naszej redakcji.