Connect with us

Akcja

Pożar hali

Zdarzenie na terenie zakładu produkcyjnego w Nowym Dworze Mazowieckim

Opublikowano

, w dniu

Zdarzenie miało miejsce około godziny 9:00 przy ulicy Okunin w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na terenie zakładu produkcyjnego doszło do pożaru jednej z hal o wymiarach 20x30x15. Z uzyskanych informacji wynika, że w środku miały znajdować się zbiorniki z alkoholem.
Na miejscu swoje działania prowadziły liczne zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu nowodworskiego, legionowskiego, warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego. Przybyła na miejsce również Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno Ekologicznego z JRG 6 z Warszawy, Akademia Pożarnicza z Warszawy, JRG 2 oraz Grupa Operacyjna z Komendy Wojewódzkiej( łącznie około 26 zastępów).

Jak dowiedziała się nasza redakcja, nie było zagrożenia dla mieszkańców.

Polska Policja Super Express Warszawa Onet Wiadomości Państwowa Straż Pożarna Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim Komenda Komenda Powiatowa PSP w Pruszkowie Akademia Pożarnicza Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.pl Strażacy w akcji – Cała Polska Straż Pożarna Ponad Życie Ochotnicza Straż Pożarna – OSP.pl Strażacy i Strażaczki STRAŻACY 112 – Grupa tematyczna Strażacy Nowy Dwór Mazowiecki
Radio Kolor 103 FM Polska Agencja Prasowa TVP3 Warszawa TVN24 l RMF24.pl polsatnews.pl Radio TOK FM Radio ZET Opiekun Medyczny FAKT24.pl

SKOMENTUJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcja

Pijany kierowca zatrzymany

Akcja Służb na dworcu Centralnym

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 12:00 na parkingu w pobliżu Dworca Centralnego w Warszawie.Jak udało się ustalić naszej redakcji, kierujący taksówką znanej firmy na aplikację wyjeżdżając pod prąd z parkingu przed dworcem Centralnym od Emilii Plater, uderzył w zaparkowaną Toyotę. Kontynuując jazdę zamierzał, wjechać na Aleje Jerozolimskie. Niebezpieczną sytuację spostrzegli, taksówkarze z pobliskiego postoju i powiadomili stojący w pobliżu patrol Policji.Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za taksówką. Kierowca został wyciągnięty z pojazdu, skuty w kajdanki i zaprowadzony do radiowozu. Kierowca został przebadany alkomatem, jego wynik to 3.5 promila ❗W środku jego auta, leżały porozrzucane puszki po alkoholu.33 letni kierowca został zabrany na komisariat gdzie będą prowadzone z nim dalsze czynności, ale zapewne wcześniej czeka go wizyta w izbie wytrzeźwień.

Za film dziękujemy naszemu wiernemu czytelnikowi

CZYTAJ DALEJ

Akcja

Kierowca taksówki na aplikację zatrzymany

Zdarzenie na Dworcu Centralnym w Warszawie

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach przedpołudniowych przed Dworcem Centralnym w Warszawie od strony Aleje Jerozolimskich.

Doszło do zatrzymania kierowcy i przeszukania jego samochodu(taksówki), z logo znanej firmy przewozowej.
Auto marki Skoda, zaparkowane było na miejscach wyznaczonych dla firmy, która dzierżawi miejsca postojowe właśnie od Alej Jerozolimskich.

Z uzyskanych informacji, działania Policjantów prowadzone były pod kątem oszustwa. Mężczyzna został zabrany na komisariat kolejowy gdzie usłyszał zarzuty, a następnie został zwolniony do domu.

Jak ustalił nasz fotoreporter na miejscu, zatrzymany kierowca pracował wcześniej w innej znanej warszawakiej korporacji taxi na aplikację. Jednak został zwolniony, ze względu na nieuprzejme i agresywne zachowanie wobec pasażerów.

CZYTAJ DALEJ

Akcja

Pożar Hali w Ołtarzewie

W akcji gaśniczej na 200 Strażaków
Znaleziono zwłoki mężczyzny

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 10:30 przy ul. Umiastowskiej w miejscowości Ołtarzew, powiat warszawski zachodni.

Doszło do pożaru hali produkcyjnej na terenie jednej z firm. W hali objętej pożarem, znajdowały się tworzywa sztuczne oraz maszyny. Z budynku hali ewakuowano 6 osób, z bezpośrednio przyległego budynku biurowego ewakowano 7.

Jak przekazała naszej redakcji Oficer Prasowa Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł.kpt Katarzyna Urbanowska, w akcji gaśniczej uczestniczyło około 50 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, 200 Strażaków. Jedna osoba z zakładu została poszkodowana, zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Do szpitala z poparzeniem ręki, trafił również jeden ze Strażaków OSP.

Niestety w miejscu pożaru, znaleziono zwłoki jednego z pracowników. Swoje działania prowadzili Policjanci pod nadzorem Prokuratora. Dzieci oraz personel z pobliskiej szkoły i przedszkola zostali ewakuowani. Ulica Umiastowska jest wciąż nieprzejezdna.

Działania prowadzili Strażacy z powiatów warszawski zachodni, pruszkowski, jest Grupa Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego z JRG 6 z Warszawy, cysterny z JRG 17 z Warszawy i Błonia, SLDł z Komendy Powiatowej PSP w Pruszkowie, Policja, Straż Miejska. Akcja gaśnicza trawał do późnych godzin nocnych.

CZYTAJ DALEJ