Connect with us

Akcja

Poszukiwana Kia Stinger

Auto skradzione w Żyrardowie

Opublikowano

, w dniu

Auto zostało skradzione znajomym naszej redakcji, w nocy w godzinach 2:30 – 2:50 z 5 na 6 listopada z niedzieli na poniedziałek w Żyrardowie z terenu posesji przy ulicy Nizinnej.
Kia Stinger 2018 rok produkcji, koloru białego z czarnym dachem. Tablice rejestracyjne WZY 36636❗( prosimy nie sugerować się rejestracjami ze zdjęć i z filmu, to dawne leasingowe). Bordowa skórzana tapicerka, czarna podsufitka, na kierownicy zmieniony emblemat z Kia na K5, na tylnej kanapie rysa na tapicerce.

Wszelkie osoby mające wiedzę w temacie zaginionego samochodu, prosimy o kontakt ☎️ 603 972 534 , także z naszą redakcją (gwarantujemy anonimowość), Policją, pod numer Alarmowy 112.

SKOMENTUJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcja

Pijany kierowca zatrzymany

Akcja Służb na dworcu Centralnym

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 12:00 na parkingu w pobliżu Dworca Centralnego w Warszawie.Jak udało się ustalić naszej redakcji, kierujący taksówką znanej firmy na aplikację wyjeżdżając pod prąd z parkingu przed dworcem Centralnym od Emilii Plater, uderzył w zaparkowaną Toyotę. Kontynuując jazdę zamierzał, wjechać na Aleje Jerozolimskie. Niebezpieczną sytuację spostrzegli, taksówkarze z pobliskiego postoju i powiadomili stojący w pobliżu patrol Policji.Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za taksówką. Kierowca został wyciągnięty z pojazdu, skuty w kajdanki i zaprowadzony do radiowozu. Kierowca został przebadany alkomatem, jego wynik to 3.5 promila ❗W środku jego auta, leżały porozrzucane puszki po alkoholu.33 letni kierowca został zabrany na komisariat gdzie będą prowadzone z nim dalsze czynności, ale zapewne wcześniej czeka go wizyta w izbie wytrzeźwień.

Za film dziękujemy naszemu wiernemu czytelnikowi

CZYTAJ DALEJ

Akcja

Kierowca taksówki na aplikację zatrzymany

Zdarzenie na Dworcu Centralnym w Warszawie

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach przedpołudniowych przed Dworcem Centralnym w Warszawie od strony Aleje Jerozolimskich.

Doszło do zatrzymania kierowcy i przeszukania jego samochodu(taksówki), z logo znanej firmy przewozowej.
Auto marki Skoda, zaparkowane było na miejscach wyznaczonych dla firmy, która dzierżawi miejsca postojowe właśnie od Alej Jerozolimskich.

Z uzyskanych informacji, działania Policjantów prowadzone były pod kątem oszustwa. Mężczyzna został zabrany na komisariat kolejowy gdzie usłyszał zarzuty, a następnie został zwolniony do domu.

Jak ustalił nasz fotoreporter na miejscu, zatrzymany kierowca pracował wcześniej w innej znanej warszawakiej korporacji taxi na aplikację. Jednak został zwolniony, ze względu na nieuprzejme i agresywne zachowanie wobec pasażerów.

CZYTAJ DALEJ

Akcja

Pożar Hali w Ołtarzewie

W akcji gaśniczej na 200 Strażaków
Znaleziono zwłoki mężczyzny

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 10:30 przy ul. Umiastowskiej w miejscowości Ołtarzew, powiat warszawski zachodni.

Doszło do pożaru hali produkcyjnej na terenie jednej z firm. W hali objętej pożarem, znajdowały się tworzywa sztuczne oraz maszyny. Z budynku hali ewakuowano 6 osób, z bezpośrednio przyległego budynku biurowego ewakowano 7.

Jak przekazała naszej redakcji Oficer Prasowa Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł.kpt Katarzyna Urbanowska, w akcji gaśniczej uczestniczyło około 50 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, 200 Strażaków. Jedna osoba z zakładu została poszkodowana, zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Do szpitala z poparzeniem ręki, trafił również jeden ze Strażaków OSP.

Niestety w miejscu pożaru, znaleziono zwłoki jednego z pracowników. Swoje działania prowadzili Policjanci pod nadzorem Prokuratora. Dzieci oraz personel z pobliskiej szkoły i przedszkola zostali ewakuowani. Ulica Umiastowska jest wciąż nieprzejezdna.

Działania prowadzili Strażacy z powiatów warszawski zachodni, pruszkowski, jest Grupa Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego z JRG 6 z Warszawy, cysterny z JRG 17 z Warszawy i Błonia, SLDł z Komendy Powiatowej PSP w Pruszkowie, Policja, Straż Miejska. Akcja gaśnicza trawał do późnych godzin nocnych.

CZYTAJ DALEJ