Connect with us

Ulice

Policyjny pościg za Maserati

Kierowca pijany, rozbite kilka aut.
W pościgu uczestniczyło kilkanaście radiowozów

Opublikowano

, w dniu

AKTUALIZACJA ❗

Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji cyt: po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że 37-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Samochód, którym się poruszał, nie posiadał aktualnego obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz badań technicznych i został odholowany na parking policyjny. Natomiast tablice rejestracyjne zamontowane w aucie pochodziły z innego pojazdu.

Zdarzenie miało miejsce swój początek około godziny 12: 15 na ulicy Jagiellońskiej.

Patrol Wydziału Ruchu Drogowego podjął próbę zatrzymania do kontroli drogowej białego Maserati. Kierowca jednak nie zatrzymał się i jechał dalej. Policjanci ruszyli za uciekającym autem. Do pościgu zaczęły dołączać kolejne radiowozy. Uciekające Maserati jadąc ulicą Modlińską zderzyło się z kilkoma autami.

Zatrzymanie kierowcy nastąpiło na wysokości adresu Modlińska 158. Kierowca próbował jeszcze uciekać pieszo. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. Jego wynik to 2,5 promila❗

W pościgu wzięło udział kilkanaście radiowozów. Uszkodzone zostały dwa radiowozy policyjne( Skoda i nieoznakowane BMW) oraz 6 innych aut osobowych. Dwóch Policjantów zostało rannych.

Z informacje uzyskanych nieoficjalnie w Maserati zostały zabezpieczone narkotyki.
Tablice rejestracyjne zamontowane na pojeździe w momencie zatrzymania, były zarejestrowane na auto innej marki.

Swoje działania prowadzili również, ZRM, Strażacy. Kierowca został zabrany na komisariat, gdzie będą prowadzone z nim dalsze czynności. W miejscu zdarzenia wciąż pracują Policjanci. W kierunku Białołęki występują utrudnienia na prawym pasie.

SKOMENTUJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ulice

Protest Rolników

Strajk na ulicach Warszawy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Dzisiaj w Warszawie odbył się Protest Rolników. Jak podaje Ratusz w zgromadzeniu uczestniczyło około 10 tys osób.

Protest dotyczył kontrowersyjnych zapisów Zielonego Ładu które jak mówią sami zainteresowani, są szkodliwe dla polskiego rolnictwa. W postulatach przedstawionych w Kancelarii Premiera, zawarty był punkt związany ze zbyt dużą ilością na rynkach europejskich, towarów spoza unii. Kolejny postulat, odnosił się zapewnieniu ciągłości produkcji zwierzęcej. W dzisiejszym proteście uczestniczyli także Górnicy oraz Myśliwi w których to również, uderzają zapisy związane z Zielonym Ładem.

Nasi fotoreporterzy byli już od rana na blokadach w Dębe i Nieporęcie, gdzie rolnicy traktorami zablokowali ronda, uniemożliwiając przejazd. Puszczane były tylko pojazdy uprzywilejowane. Sytuacja w tych miejscach ma być utrzymana do godziny 0:00.

Następnie przenieśliśmy się do centrum Warszawy, gdzie po godzinie 11:00 z placu Defilad Protestujący ruszyli pod Sejm a następnie pod Kancelarię Premiera. Tam złożone zostały postulaty.

Jak dowiedziała się nasza redakcja, Protestujący poinformowali że nie otrzymali dzisiaj konkretów, w związku z tym Protest trwa dalej. Jak zapewniali, do Stolicy wrócą w marcu. Dzisiejsza manifestacja odbyła się w pokojowej atmosferze.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

Zgon na Dworcu Centralnym

Zderzenie w centrum Warszawy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 2:00 w nocy z czwartku na piątek na terenie parkingu Dworca Centralnego od strony Alej Jerozolimskich.

Doszło do zgonu 36-letniego mężczyzny. Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna był wcześniej reanimowany. W rozmowie z naszą redakcją, Oficer Prasowy Komisariatu Kolejowego asp.szt. Artur Wojdat przekazał, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych i został wykluczony udział osób trzecich. Na miejscu swoje działania prowadzili ZRM, Policjanci pod nadzorem Prokuratora.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

Czołowe zderzenie na DK7

Zdarzenie w miejscowości Sękocin Nowy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 19:00 na Drodze Krajowej nr 7, Aleja Krakowska na wysokości nr 109, w miejscowości Sękocin Nowy.

Doszło do zderzenia czołowego samochodu Volkswagen Amarok z BMW X6, uszkodzona została również Skoda Fabia.
Poszkodowano zostało łącznie 5 osób, zabrane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Jak udało się ustalić naszemu fotoreporterowi na miejscu, kierujący samochodem Volkswagen wjechał pod prąd na drogę w kierunku skrzyżowania z ulicą Braci Leśnej i doprowadził do zderzenia. Sprawca zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu swoje działania prowadzili również Strażacy, Służba Drogowa oraz Policja.
Droga Krajowa nr 7 była zablokowana w kierunku Warszawy, Policja kierowała na objazdy.

CZYTAJ DALEJ