Connect with us

Na Ratunek

Szukamy Wiktorii Rzeźnickiej

Policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego KRP VI poszukują

Opublikowano

, w dniu

Policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 17-letnią Wiktorią Rzeźnicką, która ostatni raz rozmawiała telefonicznie z matką w dniu 31.05.2023 r.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej prosimy kierować do Dyżurnego komendy Policji przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 47 723 75 56 bądź do policjanta prowadzącego poszukiwania, tel. 47 723 84 10.

Zaginiona to Wiktoria Rzeźnicka, c. Jarosława, ur. 16.04.2006 r. w Warszawie. W dniu 31.05.2023 r. małoletnia ostatni raz rozmawiała telefonicznie z matką. Nie jest znane jej obecne miejsce pobytu.

Rysopis zaginionej: Wzrost 180 cm, waga około 100 kg, włosy koloru ciemny blond, lekko falowane, o długości do ramion, zazwyczaj spięte w kok. Posiada pieprzyki po lewej stronie nosa i na prawym policzku. Ubrana była w czarną puchową kamizelkę, czarną bluzę, czarne legginsy, miała przy sobie czarną saszetkę m-ki „Nike”.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej i jej obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Dyżurnego komendy Policji przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 47 723 75 56 bądź do policjanta prowadzącego poszukiwania tel. 47 723 84 10 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji. Informacje można także przesyłać na adres e-mail: krp6.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl.Sprawa prowadzona jest pod numerem l.dz. WOR-I-2116/23.

kom. Paulina Onyszko źródło: policja.waw.pl

SKOMENTUJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Ratunek

Solidarność w obliczu tragedii

Zbiórka na rodzinę poszkodowaną w pożarze

Opublikowano

, w dniu

Przez

https://zrzutka.pl/mmnnuu

Dwa dni temu, w sercu dzielnicy Bemowo, przy ulicy Batalionów Chłopskich, doszło do tragicznego pożaru(pisaliśmy o tym).

W płomieniach stanęło mieszkanie na parterze, a wśród strat materialnych znajduje się również coś znacznie bardziej bolesnego – utrata ukochanego królika, który był nie tylko zwierzęciem domowym, ale i przyjacielem rodziny. Została zorganizowana zbiórka pieniędzy, która ma na celu nie tylko pokrycie strat materialnych, ale również dać wsparcie moralne i pokazać, że w trudnych chwilach nikt nie jest sam. Zbiórka ta jest świadectwem niezachwianej solidarności i współczucia, które żyją w sercach ludzi. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę – niezależnie od tego, czy to symboliczna złotówka, czy większa kwota, każdy gest ma znaczenie.

Rodzina, choć pogrążona w żałobie, wyraża swoją wdzięczność za każdą formę pomocy. Zbiórka jest prowadzona online i każdy może się do niej przyłączyć. Jest to prosta droga, aby pokazać, że w obliczu nieszczęścia, wspólnota potrafi stanąć na wysokości zadania i pomóc tym, którzy tego potrzebują.

Zachęcamy gorąco do wsparcia i wpłat oraz udostępniania informacji o zbiórce.

CZYTAJ DALEJ

Na Ratunek

Pożar hali przy Marywilskiej

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 3:00 w nocy z soboty na niedzielę.

Doszło do pożaru hali kupieckiej pod adresem Marywilska 44. W momencie przybycia pierwszych zastępów Państwowej Straży Pożarnej, pożar był w fazie rozwiniętej. Większa część hali objęta ogniem. W wyniku pożaru doszło do zawalenia się dachu w znacznej części hali. Swoje działania prowadzi około 50 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej (wciąż docierają nowe zastępy) na miejscu są również grupy operacyjne z Komendy Głównej PSP na czele z Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. dr. inż. Mariuszem Faltynowskim, Komendy Wojewódzkiej PSP, Komendy Miejskiej PSP, Biuro Bezpieczeństwa Miasta, Policja i inne Służby. Na tą chwilę nie ma informacji aby jakieś osoby zostały poszkodowane. Teren jest odgrodzony od osób postronnych. Do mieszkańców został wysłany Alert RCB informujący o zagrożeniu z prośbą o nie otwieranie okien. Dym płonącej hali widać było z rejonu całej Warszawy, o czym informowali nas w przesłanych zdjęciach nasi czytelnicy, za co serdecznie dziękujemy i oczywiście polecamy się łaskawej pamięci. Akcja gaśnicza może potrwać kilkanaście godzin.

CZYTAJ DALEJ

Na Ratunek

Mężczyzna utopił się w Wiśle

Zdarzenie w miejscowości Radwanków Szlachecki

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 17:00 nad brzegiem Wisły w miejscowości Radwanów Szlachecki powiat Otwocki.

Do Służb wpłynęło zgłoszenie o topiącym się mężczyźnie w rzece. Na miejsce dotarli Strażacy z OSP Sobienie Jeziory, OSP Dziecinów, Komendy Powiatowej PSP Otwock, także JRG1 Specjalistyczna Grupa Wodnonurkowa z Warszawy, Policja w tym Patrol Rzeczny, Piaseczyńskie WOPR – Grupa Interwencyjna Góra Kalwaria, ZRM, Grupa Operacyjna z Komendy Wojewódzkiej PSP. Dotarli również z sonarem Strażacy z Sokołowa.

Rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny, zarówno w miejscu gdzie skoczył do wody a także dalej wzdłuż brzegu Wisły. Po ponad dwóch godzinach poszukiwań udało się zlokalizować ciało mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon. Nastepnie swoje działania przejeli Policjanci pod nadzorem Prokuratora.

CZYTAJ DALEJ