Connect with us

Ulice

Zderzenie karetki ze skuterem na Woli

Zdarzenie na rondzie Daszyńskiego

Opublikowano

, w dniu

Zdarzenie miało miejsce około godziny 14:30 na rondzie Daszyńskiego.

Doszło do zderzenia karetki ambulansu medycznego ze skuterem, dostawcą jedzenia. Kierujący skuterem przebadany na miejscu przez przybyły Zespół Ratownictwa Medycznego, nie wymagał hospitalizacji. Skuter został poważnie uszkodzony. Kierujący trzeźwi.

Swoje działania prowadzili również Policjanci z WRD.

SKOMENTUJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ulice

Wypadek Śmiertelny

Toyotą nielegalnego przewozu podróżowało 6 osób

Opublikowano

, w dniu

Przez

Wczoraj wieczorem, po godzinie 21:00 doszło do tragicznego zdarzenia w Alei Solidarności na wysokości numeru 71 w Warszawie.

Kierujący Toyotą, nielegalnego przewozu osób jadąc wraz z pasażerami, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w uliczną latarnię.

Pomimo długotrwałej reanimacji, jedna z pasażerek 40 – letnia kobieta, poniosła śmierć na miejscu. Druga pasażerka oraz dwójka dzieci zostali zabrani do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego. Toyotą podróżowała jeszcze jedna pasażerka, która nie odniosła żadnych obrażeń.

Kierowca obcokrajowiec(obywatel Ukrainy) był trzeźwy, również nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejscu swoje działania prowadzili, trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej, Grupa Operacyjna z Komendy Miejskiej PSP, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, Nadzór Ruchu oraz Policja pod nadzorem Prokuratora. W wyniku tego zdarzenia, Aleja Solidarności była zablokowana w obu kierunkach.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

Wypadek śmiertelny na DK 50

Zderzenie z udziałem trzech pojazdów
Lądował śmigłowiec LPR

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj, 3 lipca około godziny 11:00, na 68 kilometrze Drogi Krajowej nr 50 w miejscowości Witkowice (powiat sochaczewski).

Doszło do tragicznego wypadku, zderzyły się dwa samochody ciężarowe oraz bus. W wyniku tego zdarzenia jeden z kierowców samochodu ciężarowego poniósł śmierć na miejscu. Dwaj inni poszkodowani kierowcy zostali przetransportowani do szpitala – jeden śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR), a drugi przez zespół naziemny.

Na miejscu prowadzą swoje działanie Służby, w tym 5 zastępów Straży Pożarnej( 3 JRG i 2 OSP) trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego (ZRM) oraz Policję pod nadzorem Prokuratora.

Droga krajowa nr 50 jest obecnie zablokowana w obu kierunkach. Policja kieruje na objazdy, jednakże utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Chcesz być na bieżąco❓

👍 Polub Nas i Obserwuj na Facebooku❗

⬆️ Udostępnij❗

Zobacz Nas na Instagramie❗

✌️ Tik Tok❗

🎥 Oglądaj i Subskrybuj nasz kanał YouTube❗

wypadek #kolizja #stłuczka #warszawa #wawahotnews24 #utrudnienia #fakty #informacje #wiadomości #raport #dróg #wypadki #policja #zrm #straż #zdarzenie #drogowe #DK50

CZYTAJ DALEJ

Ulice

Wypadek na Puławskiej

Zarzuty dla kierowcy „innowacyjnej taksówki”

Opublikowano

, w dniu

Przez

Wracamy do niedzielnego wypadku na ul. Puławskiej, na skrzyżowaniu z ulicą Malczewskiego.

Jak mogliście zobaczyć w naszej relacji, doszło tam do tragicznego wypadku z udziałem “innowacyjnej taksówki” marki Toyota, która nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu BMW. W wyniku tego BMW wpadło w grupę pieszych i dachowało.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prok. Piotr Skiba, poinformował naszą redakcję, że kierowcy Toyoty, obywatelowi Białorusi, postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym i zagrożenia życia wielu osób. Ten czyn jest zagrożony karą od 2 do 15 lat więzienia.

W wyniku tego zdarzenia rannych zostało łącznie osiem osób, w tym 22-letni mężczyzna, który znajduje się aktualnie w stanie ciężkim, oraz 84-letnia kobieta w stanie krytycznym. Zabezpieczono monitoring oraz przesłuchano świadków, którzy twierdzą, że BMW poruszało się z bardzo dużą prędkością. Na tej podstawie podjęto decyzję o zatrzymaniu uprawnień kierującemu BMW oraz kierowcy Toyoty. Kierowca Toyoty ma również zatrzymany paszport, co oznacza zakaz opuszczania kraju, a także nałożono na niego dozór policyjny. Przeprowadzono badania toksykologiczne, a oba pojazdy zostały zabezpieczone do dalszych badań. Śledztwo w tej sprawie trwa.

CZYTAJ DALEJ