Connect with us

Ulice

Potrącenie ze skutkiem śmiertelnym

Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia

Opublikowano

, w dniu

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 23:00 na ulicy Gołkowskiej na wysokości numeru 62 w miejscowości Gołków powiat piaseczyński.

Jak przekazała naszej redakcji podkom. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji, doszło do potrącenia dwóch rowerzystów przez samochód osobowy. Kierowca następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Pomimo podjętej ponad godzinnej reanimacji, jeden z poszkodowanych rowerzystów zmarł. Drugi przebadany na miejscu przez Zespół Ratownictwa Medycznego, nie wymagał hospitalizacji.

Policjanci w wyniku przeszukania terenu ujawnili samochód marki Audi oraz kierowcę który mógł być sprawcą tego zdarzenia. 36-letni mężczyzna był pijany. Został zabrany na komisariat gdzie będą prowadzone z nim dalsze czynności. Pobrana została krew do analizy.

Naszemu reporterowi udało się uzyskać zdjęcia pojazdu, prawdopodobnie uczestniczącego w tym tragicznym zdarzeniu. Mężczyzna został zatrzymany przez Policję. Za zdjęcia dziękujemy naszemu czytelnikowi Marcinowi.

Na miejscu swoje działania prowadzili Strażacy z JRG Piaseczno oraz OSP Jazgarzew oraz Policja pod nadzorem Prokuratora.

SKOMENTUJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ulice

Zgon na Dworcu Centralnym

Zderzenie w centrum Warszawy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 2:00 w nocy z czwartku na piątek na terenie parkingu Dworca Centralnego od strony Alej Jerozolimskich.

Doszło do zgonu 36-letniego mężczyzny. Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna był wcześniej reanimowany. W rozmowie z naszą redakcją, Oficer Prasowy Komisariatu Kolejowego asp.szt. Artur Wojdat przekazał, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych i został wykluczony udział osób trzecich. Na miejscu swoje działania prowadzili ZRM, Policjanci pod nadzorem Prokuratora.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

Czołowe zderzenie na DK7

Zdarzenie w miejscowości Sękocin Nowy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 19:00 na Drodze Krajowej nr 7, Aleja Krakowska na wysokości nr 109, w miejscowości Sękocin Nowy.

Doszło do zderzenia czołowego samochodu Volkswagen Amarok z BMW X6, uszkodzona została również Skoda Fabia.
Poszkodowano zostało łącznie 5 osób, zabrane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Jak udało się ustalić naszemu fotoreporterowi na miejscu, kierujący samochodem Volkswagen wjechał pod prąd na drogę w kierunku skrzyżowania z ulicą Braci Leśnej i doprowadził do zderzenia. Sprawca zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu swoje działania prowadzili również Strażacy, Służba Drogowa oraz Policja.
Droga Krajowa nr 7 była zablokowana w kierunku Warszawy, Policja kierowała na objazdy.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

18 – latek rozbił się Chryslerem

Zdarzenie w Piastowie
Kierowca bez uprawnień i po alkoholu, oddalił się z miejsca zdarzenia

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 3:00 w miejscowości Piastów pow. pruszkowski, na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Sochaczewskiej.

Kierujący Chryslerem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny, poważnie go uszkadzając.
W momencie przybycia Służb, kierowcy nie było w pojeździe, oddalił się z miejsca zdarzenia.

Jak przekazała naszej redakcji Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie asp. szt. Monika Orlik, udało się ustalić miejsce pobytu kierującego Chryslerem. 18-letni mężczyzna został przebadany przez Policjantów, na zawartość alkoholu. Jego wynik to ponad 2 promile ❗ Jednak trzeba tutaj nadmienić, że badanie odbyło się jakiś czas po zdarzeniu i tendencja była malejąca, a zatem w momencie zderzenia zawartość alkoholu w organizmie młodego kierowcy mogła być wyższa.
Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
Został zabrany na komisariat gdzie będą prowadzone z nim dalsze czynności.
Nie było osób poszkodowanych tym zdarzeniu.

CZYTAJ DALEJ