Connect with us

Ulice

Wypadek śmiertelny – pijany wjechał w peleton kolarzy

Opublikowano

, w dniu

Zdarzenie miało swój początek przed godziną 19:45 w miejscowości Krakowiany. Na ulicy Tarczyńskiej swoje działania prowadzili Strażacy z OSP Młochów przy pożarze ciągnika rolniczego. Droga była zablokowana.

Przed blokadą ustawiło się auto osobowe. Kierowca tego auta bardzo się niecierpliwił, używał klaksonu. Kiedy Strażacy podeszli do auta aby wyjaśnić przyczynę blokady drogi, mężczyzna z piskiem opon ruszył potrącając niegroźne jednego ze Strażaków.

Auto jechało dalej z dużą prędkością i na łuku drogi w pobliżu skrzyżowania ulic Sosnowej i Nadarzyńskiej w miejscowości Przypki pow. piaseczyński, wjechało w grupę 12 kolarzy. Następnie kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Poszkodowanych zostało łącznie 7 osób w tym jeden z kolarzy pomimo podjętej reanimacji poniósł śmierć na miejscu, 4 zostało zabranych do szpitala w tym 1 śmigłowcem LPR oraz 3 innych którzy nie wymagali hospitalizacji.

Na miejscu swoje działania prowadziło łącznie 12 zastępów Straży Pożarnej zarówno z PSP i OSP, ZRM, LPR oraz Policja pod nadzorem Prokuratora. Droga jest cały czas zablokowana. Trwają poszukiwania kierowcy.

SKOMENTUJ

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ulice

Zgon na Dworcu Centralnym

Zderzenie w centrum Warszawy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 2:00 w nocy z czwartku na piątek na terenie parkingu Dworca Centralnego od strony Alej Jerozolimskich.

Doszło do zgonu 36-letniego mężczyzny. Jak udało się nam dowiedzieć, mężczyzna był wcześniej reanimowany. W rozmowie z naszą redakcją, Oficer Prasowy Komisariatu Kolejowego asp.szt. Artur Wojdat przekazał, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych i został wykluczony udział osób trzecich. Na miejscu swoje działania prowadzili ZRM, Policjanci pod nadzorem Prokuratora.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

Czołowe zderzenie na DK7

Zdarzenie w miejscowości Sękocin Nowy

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce około godziny 19:00 na Drodze Krajowej nr 7, Aleja Krakowska na wysokości nr 109, w miejscowości Sękocin Nowy.

Doszło do zderzenia czołowego samochodu Volkswagen Amarok z BMW X6, uszkodzona została również Skoda Fabia.
Poszkodowano zostało łącznie 5 osób, zabrane do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Jak udało się ustalić naszemu fotoreporterowi na miejscu, kierujący samochodem Volkswagen wjechał pod prąd na drogę w kierunku skrzyżowania z ulicą Braci Leśnej i doprowadził do zderzenia. Sprawca zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu swoje działania prowadzili również Strażacy, Służba Drogowa oraz Policja.
Droga Krajowa nr 7 była zablokowana w kierunku Warszawy, Policja kierowała na objazdy.

CZYTAJ DALEJ

Ulice

18 – latek rozbił się Chryslerem

Zdarzenie w Piastowie
Kierowca bez uprawnień i po alkoholu, oddalił się z miejsca zdarzenia

Opublikowano

, w dniu

Przez

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 3:00 w miejscowości Piastów pow. pruszkowski, na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Sochaczewskiej.

Kierujący Chryslerem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny, poważnie go uszkadzając.
W momencie przybycia Służb, kierowcy nie było w pojeździe, oddalił się z miejsca zdarzenia.

Jak przekazała naszej redakcji Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie asp. szt. Monika Orlik, udało się ustalić miejsce pobytu kierującego Chryslerem. 18-letni mężczyzna został przebadany przez Policjantów, na zawartość alkoholu. Jego wynik to ponad 2 promile ❗ Jednak trzeba tutaj nadmienić, że badanie odbyło się jakiś czas po zdarzeniu i tendencja była malejąca, a zatem w momencie zderzenia zawartość alkoholu w organizmie młodego kierowcy mogła być wyższa.
Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
Został zabrany na komisariat gdzie będą prowadzone z nim dalsze czynności.
Nie było osób poszkodowanych tym zdarzeniu.

CZYTAJ DALEJ